هديه ایران ایرانی مسابقه کلاسیک برگزاری

هديه: ایران ایرانی مسابقه کلاسیک برگزاری اتحادیه جهانی کشتی اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات حاشیه ها روی پرسپولیس تاثیر گذاشت ، الگوهای شفر در استقلال اجرا شد

کارشناس فوتبال کشور عزیزمان ایران اعتقاد دارد برنامه هایی که شفر جهت استقلال در نظر گرفته است در این تیم اجرا شده است است. 

حاشیه ها روی پرسپولیس تاثیر گذاشت ، الگوهای شفر در استقلال اجرا شد

الگوهای شفر در استقلال اجرا شد/ حاشیه ها روی پرسپولیس تاثیر گذاشت

عبارات مهم : استفاده

کارشناس فوتبال کشور عزیزمان ایران اعتقاد دارد برنامه هایی که شفر جهت استقلال در نظر گرفته است در این تیم اجرا شده است هست.

مجید نامجو مطلق در گفتگو با مهر با اشاره به شرایط استقلال گفت: شفر از تعطیلات لیگ و اردوی کیش استفاده خوبی برده و مشخص شد که آنها در این تعطیلات بدون کار نبوده، تمرینات خوبی انجام داده اند و تقریبا الگوهای شفر را در زمین پیاده می کنند.

حاشیه ها روی پرسپولیس تاثیر گذاشت ، الگوهای شفر در استقلال اجرا شد

پیشکسوت استقلال در خصوص عدم گلزنی مهاجمان استقلال هم گفت: متاسفانه آبی پوشان در این فصل موقعیت های بسیاری را از دست دادند. شاید به عنوان نمونه می توان همین بازی اخیر استقلال برابر سیاه جامگان را مثال زد که مهاجمان این تیم چند موقعیت مسلم را به آسانی از دست داده و نتوانستند با گلزنی خود هم امتیازات استقلال را زیاد کنند و هم سه امتیاز را از آن خود کنند.

نامجو مطلق تصریح کرد: استقلال باید جهت برطرف این مسئله هم بدنبال یک مهاجم ششدانگ باشد که بتواند از موقعیت ها استفاده کرده و هم کادر فنی باید با تمرینات خوب جهت مهاجمان باعث شود تا سه مهاجم استقلال در بازیهای آینده، موقعیت های خود را به آسانی از دست ندهند لیکن این عدم گلزنی باعث شده است تا استقلال آمار کمترین گل زده را داشته باشد و در سالهای اخیر هرگز شاهد چنین اتفاقی در این تیم نبودیم.

کارشناس فوتبال کشور عزیزمان ایران اعتقاد دارد برنامه هایی که شفر جهت استقلال در نظر گرفته است در این تیم اجرا شده است است. 

وی در پاسخ به این سئوال که آیا بهتر نیست کادر فنی آبی پوشان از مهدی قائدی بطور ثابت در ترکیب خود استفاده کند گفت: در بازیهای که این بازیکن جوان و آینده دار به میدان آمده توانسته تغییرات زیادی را در بازی ایجاد کرده و اثرمثبتی بر روند بازی داشته باشد البته قاعدتا باید از این بازیکن زیاد استفاده کند ولی با توجه به اینکه ما در تمرینات حضور نداریم و عملکرد او را شاهد نیستیم و شفر بر همه چیز مسلط است او باید تشخیص دهد که قائدی وقت بیشتری در بازی باشد یا خیر، ولی در مجموع حضور این بازیکن در زمین هر لحظه کفه ترازو را به نفع استقلال سنگین تر کرده است.

پیشکسوت استقلال در مورد اعتراض تیم های لیگ برتری نسبت به قضاوت های داوران گفت: متاسفانه این روزها اکثر تیم ها نسبت به این مسئله اعتراض دارند اگر چه گفته می شود غلط های داوری جزوی از داوری است ولی اعتقاد دارم کمیته داوران باید جهت دیدار های استقلال و پرسپولیس از داوران با تجربه تر استفاده کند تا هم جو ورزشگاه به هم نریزد و هم، تیمی از بابت اشتباه داوری متضرر نشود.

نامجو مطلق راجع به شرایط این روزهای پرسپولیس هم افزود: سرخپوشان تهرانی روند خیلی خوبی داشته اند ولی به یکباره پرسشها حاشیه ای گریبانگیر این تیم شده است و آنها دچار افت شده است اند اگر چه این مسئله باعث خوشحالی رقبای این تیم شده است ولی برانکو باید هرچه سریعتر فکری به حال تیمش کند و از حاشیه ها و افت بیرون بیاید تا بتواند روند موفقیت گذشته اش را ادامه دهد.

حاشیه ها روی پرسپولیس تاثیر گذاشت ، الگوهای شفر در استقلال اجرا شد

وی در مورد فقر گلزنی مهاجمان لیگ برتری در هفته دوازدهم نیز ادامه داد: شاید تا حدودی طبیعی باشد. بعضی تیم ها که میهمان هستند زیاد بدنبال کسب امیتاز هستند تا بتوانند جهت آخر فصل ذخیره خوبی داشته باشند ولی متاسفانه باید بگوییم مهاجمان این روزهای لیگ ما چارچوب شناس نیستند، موقعیت های زیادی از دست می دهند و همین مسئله زیاد باعث شده است تا بازی های کم گلی را در لیگ برتر شاهد باشیم.

پیشکسوت استقلال در خصوص دیدار آبی پوشان برابر گسترش فولاد که روز شنبه برگزار خواهد شد خاطرنشان کرد: استقلال اگر چه در این بازی میزبان است ولی با توجه به تنبیه تماشاگرانش که در این بازی حق حضور در ورزشگاه را ندارند شرایط برایش سخت شده است و حالا باید با تیمی بازی کند که سرمربی اش عوض شده، شوک مثبتی به تیمش وارد شده است و فیروز کریمی یکی از مربیانی است که به خوبی می داند برابر تیم های صاحب نام چگونه نتیجه بگیرد ولی امیدوارم استقلال با تمام این شرایط از میزبانی اش با کیفیت عالی چمن ورزشگاه آزادی استفاده کرده و با ارائه یک بازی خوب به پیروزی دست پیدا کند.

کارشناس فوتبال کشور عزیزمان ایران اعتقاد دارد برنامه هایی که شفر جهت استقلال در نظر گرفته است در این تیم اجرا شده است است. 

نامجو مطلق در آخر گفت: هواداران سرخابی هوشیار باشند اگر داور اشتباهی می کند موضع گیری بد نکنند و اگر داوری اشتباهی مرتکب می شود به سرعت از خود تصویر العمل بد نشان ندهد تا این گونه از دیدن بازی تیم محبوبشان محروم نشوند.

واژه های کلیدی: استفاده | استقلال | پرسپولیس | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs